Mostly Underwater Books © Josef Litt

GALÁPAGOS

Nechte se inspirovat a užijte si svoji dovolenou na maximum s průvodcem GALÁPAGOS od Josefa Litta, jednou z nejlepších knih o souostroví. Průvodce plný fotografií, map, ilustrací, popisů ostrovů, zajímavých faktů a příběhů o objevování a ochraně těchto ostrovů.

NYNÍ S 30% ČASOVĚ OMEZENOU SLEVOU.

Případně je možné zakoupit na Amazonu.

Co říkají ostatní?

Důkladně a překrásně zdokumentovaná cesta souostrovím Galapágy, popisující vše co potřebujete vědět od brutální a krvavé historie až po úžasný popis místní divoce žijící zvířeny. Přečtěte si více…

Graeme Gourley

Šéfredaktor, časopis Geographical a časopis DIVE

Josef Litt vytvořil jednoho z nejkomplexnějších průvodců po Galapágách. Prostřednictvím pozoruhodně důkladného výzkumu naplnil knihu podrobnými informacemi; stejně tak jako vizuální krásou s využitím jeho fotografických schopností. Zabývá se nejen návštěvnickými místy s jejich jedinečnou flórou a faunou, ale také historií, lidskými příběhy, geografií, politickým kontextem, vědeckými a ochranářskými pracemi i cestovním ruchem. Přečtěte si více…

Kelsey Bradley

Senior partner, CNH Tours

Mám podezření, že tato kniha vznikla z neovladatelné vášně která vedla k nekontrolovatelného vydání času a peněz. To je většinou smrtící koktejl, který se ale v tomto případě proměnil v to nejlepší šampaňské. Přečtěte si více…

Peter Rowlands

Šéfredaktor a vydavatel, časopis Underwater Photography

Vyjímečný kus práce od talentovaného autora a fotografa. Všechny otázky o Galapágách, které jsem měl, odpověděl, a kvalitou illustrací a fotografií mne inspiroval k tvrdé práci na zlepšování mých vlastních fotografií! Knihu doporučuji cestovatelům a každému kdo chce vědět o čem Galapágy vlastně jsou. Krásná kniha!

Zákazník knihkupectví Amazon

Mrznutí pro galapážskou faunu a flóru

Mrznutí pro galapážskou faunu a flóru

Různorodé podmořské prostředí v různých částech souostroví nabízí úžasná setkání s galapážskou faunou a flórou v teplých i studených vodách. Zábavné vyprávění o setkání s galapážskou faunou a flórou na jejich poněkud chladné straně.

číst více
Vyprodáno: Potápění na Galapágách na jachtě Pingüino Explorer.

Vyprodáno: Potápění na Galapágách na jachtě Pingüino Explorer.

4.–13. Listopad 2019

Užijte si potápění nejvyšší světové úrovně s kladivouny a velrybími žraloky u ostrovů Darwin a Wolf, a také s mořskými leguány na Fernandině. To vše v doprovodu Josefa Litta. Sedm nocí na palubě jachty ekonomické třídy, Pingüino Explorer. Obsahuje let z Prahy, Vídně nebo Mnichova.

Cena: 135,000 Kč

číst více

Připojte se k naší skupině na Facebooku a zjistěte co o souostroví Galapágy říkají ostatní. Starousedlíci a experti na Galapágy vám rádi odpoví na vaše dotazy. Užijte si fotografie a příběhy z první ruky.

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se na můj e-mailový seznam a dozvíte se novinky o mých knihách, fotografiích a výpravách jako první.

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek!