Vrácení a náhrady

Přehled

Naše pravidla pro vrácení peněz a vrácení zboží trvají 15 dní. Pokud od nákupu uplynulo 15 dní, nemůžeme vám nabídnout vrácení peněz nebo výměnu.
Abyste mohli zboží vrátit, musí být nepoužité a ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi. Musí být také v původním obalu.
K dokončení vrácení zboží potřebujeme účtenku nebo doklad o nákupu.
Neposílejte prosím svůj nákup zpět výrobci.

Náhrady

Po obdržení a kontrole vráceného zboží vám zašleme e-mail s oznámením, že jsme vrácené zboží obdrželi. Rovněž vás budeme informovat o schválení nebo zamítnutí vrácení peněz.
Pokud vám bude vrácení peněz schváleno, bude zpracováno a do určitého počtu dní vám bude automaticky připsán kredit na vaši kreditní kartu nebo původní způsob platby.

Opožděné nebo chybějící náhrady

Pokud jste dosud neobdrželi náhradu, zkontrolujte nejprve znovu svůj bankovní účet.
Poté se obraťte na společnost vydávající vaši kreditní kartu; může trvat nějakou dobu, než budou peníze oficiálně zaúčtovány.
Poté se obraťte na svou banku. Než je vrácení peněz zaúčtováno, často uplyne určitá doba na zpracování.
Pokud jste toto všechno udělali a dosud jste neobdrželi peníze zpět, kontaktujte nás prosím prostřednictvím kontaktního formuláře na těchto webových stránkách.

Výměny

Zboží vyměňujeme pouze v případě, že je vadné nebo poškozené. Pokud jej potřebujete vyměnit za stejnou položku, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na těchto webových stránkách.

Vrácení zásilky

Pro vrácení výrobku nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře na těchto webových stránkách.
Náklady na dopravu při vrácení zboží si hradíte sami. Náklady na dopravu jsou nevratné. Pokud vám budou vráceny peníze, budou vám z vrácených peněz odečteny náklady na zpětné zaslání.
V závislosti na místě, kde žijete, se může doba, za kterou se k vám vyměněný výrobek dostane, lišit.

Přihlašte se k odběru novinek

Přihlašte se na můj e-mailový seznam a dozvíte se novinky o mých knihách, fotografiích a výpravách jako první.

Úspěšně jste se přihlásili k odběru novinek!